Nábor 2012: Indiánské odpoledne

7. a 8. září proběhla ve spolupráci s oddílem Fénix náborová akce s názvem: Indiánské odpoledne.

dav dětí

Hned na začátku prvního dne nám účast dětí vyrazila dech. Byla nad naše očekávání. Během chvilky se u všech aktivit začaly tvořit fronty a podle nadšení účastníků, které v průběhu dne neopadávalo, si všichni připravené akce pořádně užívali. Byly připraveny všemožné aktivity jako střelba z luku, vyrábění indiánských čelenek a náramků, lasování, indiánský tenis a mnoho dalších. Za zmínku stojí také velmi oblíbené opékání hadů (opékání trdelníků nad ohněm). Snad i proto některé děti zůstaly dokonce po celou dobu trvání náboru.

lukostřelba

I přesto, že druhý den byla účast o něco menší, bylo hřiště plnější než během předchozích náborů. Hrubým odhadem se v průběhu dvou dní na Dominikánském hřišti vystřídalo okolo 150 dětí. Můžeme tedy doufat, že se naše řady alespoň o několik členů rozšíří.