Oddílová výprava - Royal Air Force Před třetí hodinou odpolední v pátek 16. března se velká část našeho oddílu setkala na centrálním autobudovém nádraží v Plzni, abychom mohli i přes nevlídnou předpověď počasí podniknout... více

Nejbližší akce

Jak vycvičit draka


Oddílová schůzka

Letošní oddílové schůzky se konaly 10.9. 2017 od dvou hodin do hodiny šesté a pro členy Pardů a Fénixu i nové zájemce o skauting zde bylo připraveno hned několik aktivit. Byly tu hádanky pod velením děvčat z Fénixu, které svými otázkami dokázaly člověku hlavu zamotat. Také lukostřelba nechyběla a pod vedením starších skautů z Pardů se těšila velké oblibě jak mezi dětmi, tak rodiči. Dále tu byly rukodělky, které měly na starosti starší skautky, které obdarovávaly šikovné děti různobarevnými větrníky. Celé odpoledne bylo zakončeno fotbalovým mačem a pro vedoucí a rádce pokračovalo oddílovou radou. Myslím, že všichni zúčastnění si oddílovou schůzku velmi užili a byla to skvělá akce na zahájení nového školního roku. 

 

Fanda 

Vedoucí oddílu

Kryštof Lachman
tel: 777 698 717,
pardi.skaut@gmail.com

Klubovna na Slovanech

Najdete nás v areálu zahrady dominikánského kláštera na Jiráskově náměstí v Plzni.

Tábor u Mileva

Každoročně pořádáme tábor na krásném břehu říčky Úhlavky, nedaleko obce Milevo u Kladrub.