Celostředisková výprava - historie skautingu Na celostřediskovou výpravu jsme se sešli v hojném počtu téměř 140ti lidí v pátek na hlavním nádraží a vyrazili jsme, roztahaní asi po třech vagónech, směrem na Strakonice. Tam jsme... více

Nejbližší akce

Oddílová schůzka


Oddílová schůzka

Letošní oddílové schůzky se konaly 10.9. 2017 od dvou hodin do hodiny šesté a pro členy Pardů a Fénixu i nové zájemce o skauting zde bylo připraveno hned několik aktivit. Byly tu hádanky pod velením děvčat z Fénixu, které svými otázkami dokázaly člověku hlavu zamotat. Také lukostřelba nechyběla a pod vedením starších skautů z Pardů se těšila velké oblibě jak mezi dětmi, tak rodiči. Dále tu byly rukodělky, které měly na starosti starší skautky, které obdarovávaly šikovné děti různobarevnými větrníky. Celé odpoledne bylo zakončeno fotbalovým mačem a pro vedoucí a rádce pokračovalo oddílovou radou. Myslím, že všichni zúčastnění si oddílovou schůzku velmi užili a byla to skvělá akce na zahájení nového školního roku. 

 

Fanda 

Vedoucí oddílu

Kryštof Lachman
tel: 777 698 717,
pardi.skaut@gmail.com

Klubovna na Slovanech

Najdete nás v areálu zahrady dominikánského kláštera na Jiráskově náměstí v Plzni.

Tábor u Mileva

Každoročně pořádáme tábor na krásném břehu říčky Úhlavky, nedaleko obce Milevo u Kladrub.