Rekonstrukce klubovny

Naši klubovnu nám poskytují bratři Dominikáni v klášterní zahradě. Jedná se o bývalou garáž, kterou si oddíl před lety upravil pro své potřeby. Klubovna kvůli tomu trpí zejména vlhkostí. Slouží již řadu let a tak je potřeba provádět občasné úpravy. Před několika lety byla zvenku vymalovaná, loni jsme nechali vyzdít jednu ze stěn, jež byla ve špatném stavu. Následně jsme vymalovali a letos přišla řada na podlahu, jež se na mnoha mýstech prohýbala a čelila značné vlhkosti. Rozhodli jsme se pro dřevěnou variantu, takže vás napříště uvítají borová nalakovaná prkna. Na fotkách byl zachycen průběh oprav, které byly rozprostřeny během celého července a drobné úpravy budou ještš pokračovat. Dílo zatím vypadá zdařile my doufáme, že nová podlaha vydrží stejně dlouho jako ta předešlá.

Kryštof