Změna vedení družin 2012

Na letošním táboře jsme mimo jiné řešili i vedení a rozložení družin na příští rok, poté, co jsme se shodli, že stávající systém nebyl dostatečně vyhovující a fungující. Do vedení jsme tudíž dosadili starší a zkušenější skauty - rovery, striktně oddělili věkové kategorie a posílili počty vůdců. Nové rozdělení družin vypadá následovně:

Kategorie: Vůdci a kvalifikace: Termín schůzek:
vlčata (7-10)
  • Petr Kutek - Píďa (22)
    • čekatelská zkouška
  • Vojta Ettler - Bobík (19)
  • Matěj Šnajdr - Sokol (17)

každé úterý

16:30 - 18:00

skauti (11-15)
  • Jan Votava (21)
    • čekatelská zkouška, zdravotnický kurz
  • Václav Lehečka - Houbař
    • lesní škola, vůdcovská zkouška

každý čtvrtek

16:30 - 18:00

Do obou družin stále nabíráme členy, proto se neváhejte kdykoli podívat na schůzku.