Nová skautská družina

Vzhledem k většímu počtu zájemců z řad starších dětí jsme se do nového školního roku rozhodli pro otevření ještě jedné skautské družiny, která bude složena pouze ze skautů - nováčků, kteří ještě nikdy nebyli členy Junáka a neskládali vlčácký slib. Věková kategorie pro tuto družinu je 11-13 let. Předpokládaný termín schůzek je středa od 16:30 do 18:00 hodin. Do této i do vlčácké družiny stále nabíráme členy. V případě zájmu se ozvěte na oddílový email (pardi.skaut@gmail.com), nebo na telefon 774 868 589. Přihlášku do oddílu vám zašleme na požádání na email, nebo si ji můžete vyzvednout přímo na schůzce.