Svojsíkův závod 2019 Ráno v 8:30 jsme se sešli za Tučňáky já (Sam), Adam, Adámek, Vojta, Martin a od Jelenů Kuba, Plísňák a Dominik. Vyrazili jsme na naše startovní stanoviště B, které bylo na Skvrňanech.... více

Hledejme cesty 2019

O oddílu

Jsme chlapecký oddíl z křesťanského střediska Ichthys s více než dvacetipětiletou historií. Klubovnu máme v Plzni na Slovanech v areálu dominikánského kláštera, kde probíhají jednotlivé schůzky družin, turnaje v deskových hrách či sportovní aktivity a podobně. Přibližně jednou za měsíc pořádáme jednodenní výpravy do přírody, občas se vydáme na vícedenní akci a o prázdninách nás čeká tábor na louce u říčky Úhlavky nedaleko Kladrub.

Oddílová rada

Vedoucí oddílu:

Zástupce vedoucího oddílu:

Zástupce pro skauty:

Zástupce pro vlčata:

​Rádci oddílu:

Podrádci oddílu:

Rozpis schůzek na rok 2019/2020

Vlčácká družina - Tyrkysová šestka

čtvrtek 15:30-17:00

Rádce a podrádce

členové: Jakub O., Kilián Š., Adam R., Cyril H., Martin H., Jakub B., Tomáš B., Jan V., Lukáš K., David B...

Vlčácká družina - Žlutá šestka

čtvrtek 17:00-18:30

Rádce a podrádce

členové: Tomáš Š., Šimon P., Tobiáš B., Kryštof P., Filip F., Prokop L., Jakub R., Marek D., Hynek V., Samuel V.

Družina skautů-nováčků

úterý 15:30-17:00

rádce a podrádce

členové: Matyáš D., Petr M., Jonáš R., Matouš B., Chrobák, Václav H., Vavřinec Š., Daniel H.

Skautská družina - Jeleni

pondělí 17:00 - 18:30

Rádce a podrádce

členové: Petr V., Lukáš V., Jan T., Tonda M., Dominik T., Štěpán B.

Skautská družina - Tučňáci

středa 18.30-20:00

Rádce a podrádce

členové: Martin K., Adam D., Vojta Z., Alex P., Jan L., Matyáš F., Adam Ť.

Roverský kmen

čtvrtek 18:30-20.30

členové: Pátek, Pája, Donald, Pája S., Admirál, Vojta, Tonda, Berry, Fanda, Péťa, Viki, Růža, Potkan, Eli, Maruška, Natka, Klaudie, Kačaba, Sam

Vedoucí oddílu

Kryštof Lachman
pardi@skaut.cz

Klubovna na Slovanech

Najdete nás v areálu zahrady dominikánského kláštera na Jiráskově náměstí v Plzni.

Tábor u Mileva

Každoročně pořádáme tábor na krásném břehu říčky Úhlavky, nedaleko obce Milevo u Kladrub.