Osvobození hradu Lopata Na králův rozkaz byla z Plzně vybrána hrstka odvážných skautů, vlčat a světlušek, aby osvobodili území v okolí hradu Lopata a zámku Kozel. Bohatýři následně nasedli na železného... více

Osvobození hradu Lopata

O oddílu

Jsme chlapecký oddíl z křesťanského střediska Ichthys s více než dvacetipětiletou historií. Klubovnu máme v Plzni na Slovanech v areálu dominikánského kláštera, kde probíhají jednotlivé schůzky družin, turnaje v deskových hrách či sportovní aktivity a podobně. Přibližně jednou za měsíc pořádáme jednodenní výpravy do přírody, občas se vydáme na vícedenní akci a o prázdninách nás čeká tábor na louce u říčky Úhlavky nedaleko Kladrub.

Oddílová rada

Vedoucí oddílu:

Zástupce vedoucího oddílu:

​Rádci oddílu:

Podrádci oddílu:

Rozpis schůzek na rok 2016/2017

Vlčácká družina - Žlutá šestka - nejmladší děti, které se připravují na vlčácký slib.

čtvrtek 15:15-16:45

rádce a podrádce

členové: Mareček a Matyáš D., Alex a Amos G., Matouš a Tobiáš B., Kryštof P., Roman K.,Tomáš B.,Matyáš K.

Vlčácká družina - Draci

středa 16:30-18:00

Rádce a podrádce

Členové: Honzík T., Matyáš F., Martin K., Honzík L., Lukáš J., Jonáš R., Alex P., Vojta Z., Adam D.,

Skautská družina - Jeleni

úterý  16:30-18:00

Rádce a podrádce

členové: Petr W., Jakub K., Jakub K., David H., Ben W., Vojta V., Štěpán B., Lukáš

Skautská družina - Tučňáci

čtvrtek 16.45-18:15

Rádce a podrádce

členové: Petr B., Petr B., Sam W., Dan T., Fanda W., Vojta J.

Roverský kmen

čtvrtek 18:30-20.00

Rádce - Kryštof Lachman

členové: Adam Š., Martin J., David U., Pája B., Ondra U., Pája S., Admirál, Tonda K., Vojta J.

Vedoucí oddílu

Kryštof Lachman
tel: 777 698 717,
pardi.skaut@gmail.com

Klubovna na Slovanech

Najdete nás v areálu zahrady dominikánského kláštera na Jiráskově náměstí v Plzni.

Tábor u Mileva

Každoročně pořádáme tábor na krásném břehu říčky Úhlavky, nedaleko obce Milevo u Kladrub.