Oddílová schůzka Letošní oddílové schůzky se konaly 10.9. 2017 od dvou hodin do hodiny šesté a pro členy Pardů a Fénixu i nové zájemce o skauting zde bylo připraveno hned několik aktivit. Byly tu hádanky... více

Putování za bizony

O oddílu

Jsme chlapecký oddíl z křesťanského střediska Ichthys s více než dvacetipětiletou historií. Klubovnu máme v Plzni na Slovanech v areálu dominikánského kláštera, kde probíhají jednotlivé schůzky družin, turnaje v deskových hrách či sportovní aktivity a podobně. Přibližně jednou za měsíc pořádáme jednodenní výpravy do přírody, občas se vydáme na vícedenní akci a o prázdninách nás čeká tábor na louce u říčky Úhlavky nedaleko Kladrub.

Oddílová rada

Vedoucí oddílu:

Zástupce vedoucího oddílu:

​Rádce oddílu:

Podrádci oddílu:

Rozpis schůzek na rok 2017/2018

Vlčácká družina - Červená šestka

středa 17:00-18:30

Rádce a podrádce

členové: Matyáš F., Honzík L., Alex P., Kryštof P., Mareček a Matyáš D., Péťa M., Tomáš Š., Vašek H., Petr P.

Vlčácká družina - Žlutá šestka

čtvrtek 16:00-17:30

rádce a podrádce

členové: , Alex a Amos G., Matouš a Tobiáš B., Roman K.,Tomáš B.,Matyáš K., Jonáš R.

Skautská družina - Jeleni

úterý  16:30-18:00

Rádce a podrádce

členové: Martin K., Jakub K., Dominik T., Honzík T., Vojta V., Štěpán B., Lukáš V., Tonda

Skautská družina - Tučňáci

čtvrtek 17.30-19:00

Rádce a podrádce

členové: Petr B., Sam W., Lukáš J., Kuba K., Adam D., Vojta Z.

Roverský kmen

čtvrtek 19:00-20.30

členové: Kryštof L., Adam Š., Martin J., David U., Pája B., Ondra U., Pája S., Admirál, Tonda K., Vojta J., Petr B., Benno, Jonatán

Vedoucí oddílu

Kryštof Lachman
tel: 777 698 717,
pardi.skaut@gmail.com

Klubovna na Slovanech

Najdete nás v areálu zahrady dominikánského kláštera na Jiráskově náměstí v Plzni.

Tábor u Mileva

Každoročně pořádáme tábor na krásném břehu říčky Úhlavky, nedaleko obce Milevo u Kladrub.