Tábor 2018 - Ve stínu koruny Na tábor se těší každý skaut, skautka, vlče i světluška – hlavně na společně strávených 14 dní se svými kamarády při učení se nových věcí. Dne 7.7. 2018 jsme se sešli u autobusu,... více

Zábavné odpoledne pro děti

O oddílu

Jsme chlapecký oddíl z křesťanského střediska Ichthys s více než dvacetipětiletou historií. Klubovnu máme v Plzni na Slovanech v areálu dominikánského kláštera, kde probíhají jednotlivé schůzky družin, turnaje v deskových hrách či sportovní aktivity a podobně. Přibližně jednou za měsíc pořádáme jednodenní výpravy do přírody, občas se vydáme na vícedenní akci a o prázdninách nás čeká tábor na louce u říčky Úhlavky nedaleko Kladrub.

Oddílová rada

Vedoucí oddílu:

Zástupce vedoucího oddílu:

​Rádci oddílu:

Podrádci oddílu:

Rozpis schůzek na rok 2017/2018

Vlčácká družina - Tyrkysová šestka

čtvrtek 17:00-18:30

Rádce a podrádce

členové: Marek a Matyáš D., Petr M., Adam R., Cyril H., Ondřej D., Šimon B., Martin Z.

Vlčácká družina - Červená šestka

úterý 15:00-16:30

Rádce a podrádce

členové: Jan V., Kilián a Vavřinec Š., Lukáš K., Daniel Š., Jakub R., Andreas R.

Vlčácká družina - Žlutá šestka

středa 15:00-16:30

rádce a podrádce

členové: Matouš a Tobiáš B., Tomáš B., Jonáš R., Petr K., Vašek H., Šimon P., Kryštof P., Filip F., Tomáš Š.

Skautská družina - Jeleni

čtrvtek 15:30-17:00

Rádce a podrádce

členové: Dominik D., Vojta V., Lukáš V., Jan T., Tonda M., Dominik T., Štěpán B., Sam B., Petr V., Anton P.

Skautská družina - Tučňáci

úterý 18.00-19:30

Rádce a podrádce

členové: Kuba a Martin K., Lukáš J., Adam D., Vojta Z., Alex P., Jan L., Matyáš F., Adam Ť.

Roverský kmen

čtvrtek 19:00-20.30

členové: Adam Š., Martin J., David U., Pája B., Ondra U., Pája S., Admirál., Vojta J., Tonda K., Petr B., Fanda V., Péťa B., Viki R., Bára R., Dan T.

Vedoucí oddílu

Kryštof Lachman
pardi@skaut.cz

Klubovna na Slovanech

Najdete nás v areálu zahrady dominikánského kláštera na Jiráskově náměstí v Plzni.

Tábor u Mileva

Každoročně pořádáme tábor na krásném břehu říčky Úhlavky, nedaleko obce Milevo u Kladrub.