TÁBOR 2016 – RYTÍŘI KULATÉHO STOLU Letošní tábor vyšla na naše oddíly stavba tábořiště. Vzhledem k objemu a rozsahu prací bylo nutné rozložit stavbu do několika dní. Během této doby byli na tábořišti přítomni vedoucí,... více

Tábor 2016 - Rytíři kulatého stolu

O oddílu

Jsme chlapecký oddíl z křesťanského střediska Ichthys s více než dvacetipětiletou historií. Klubovnu máme v Plzni na Slovanech v areálu dominikánského kláštera, kde probíhají jednotlivé schůzky družin, turnaje v deskových hrách či sportovní aktivity a podobně. Přibližně jednou za měsíc pořádáme jednodenní výpravy do přírody, občas se vydáme na vícedenní akci a o prázdninách nás čeká tábor na louce u říčky Úhlavky nedaleko Kladrub.

Oddílová rada

Vedoucí oddílu:

Zástupce vedoucího oddílu:

​Rádci oddílu:

Podrádci oddílu:

Rozpis schůzek na rok 2016/2017

družina Nováčků - dětí od pěti let, kteří dosud na skauta nechodili

úterý 15:00 - 16:30

rádce a podrádce

členové: Mareček a Matyáš D., Alex a Amos G.

Skautská družina - Jeleni

úterý  16:30-18:00

členové: Petr W., Jakub K., Jakub K., David H., Ben W., Vojta V.,

Vlčácká družina - Draci

středa 16:30-18:00

Rádce a podrádce

Členové: Míša M., Honzík T., Matyáš F., Patrik K., Dominik T., Martin K.,  Dominik a Dan S., Lukáš J.

Vlčácká družina - Lenochodi

čtvrtek 15:15-16:45

Rádce a podrádce

Členové: Jonáš R., Alex P., Vojta Z., Adam D., Matouš a Tobiáš B., Kryštof P., Honzík L.,Tomáš B.,

Skautská družina - Tučňáci

čtvrtek 16.45-18:15

Rádce a podrádce

členové: Petr B., Petr B., Sam W., Dan T.

Roverský kmen

Rádce - Kryštof Lachman

členové: Adam Š., Martin J., David U., Pája B., Ondra U., Pája S., Admirál, Tonda K., Vojta J.

Vedoucí oddílu

Kryštof Lachman
tel: 777 698 717,
pardi.skaut@gmail.com

Klubovna na Slovanech

Najdete nás v areálu zahrady dominikánského kláštera na Jiráskově náměstí v Plzni.

Tábor u Mileva

Každoročně pořádáme tábor na krásném břehu říčky Úhlavky, nedaleko obce Milevo u Kladrub.