Tábor 2019

Tábor byl naše jediná spása. Poslední kousek naděje ve světě, ve kterém zavládl chaos. Tábořiště je perfektní lokalita pro nový začátek lidstva. Díky moudrému vědci, prof. Arturovi Doubkovi, který nám zanechal natočené vzkazy na videokazetách, víme nejen jak přežít, ale i jak obnovit podmínky na Zemi tak, aby byla dále obyvatelná. Naše přežití začalo vysazením nového lesa, o který jsme se pak polovinu tábora starali.  Čistili jsme vodu a pěstovali včely. Vyráběli elektřinu a znovu obdělávali pole. Prostě všechno možné pro naše přežití a pro obnovu světa. Na konci, poražením šíleného vědce, jsme vykročili směrem k lepším zítřkům této planety. Na táboře jsme se dozvěděli mnoho důležitých informací jak chránit naši zem a proč je to důležité. Ale potkali jsme se také se starými kamarády a užili si mnoho legrace jako vždycky. I přes nepříznivé podmínky v celotáborové hře se na nás téměř celou dobu usmívalo sluníčko. Proběhly také historicky první oddílová odpoledne, během kterých proběhly společné rituály. Podaří se nám za tři roky, v roce 2022, v rituálu pokračovat? Co budou obsahovat vzkazy, napsané jednotlivými členy oddílu?

Sam